Zahájení regionálních tréninků – podzim 2021.

Zahájení regionálních tréninků – podzim 2021.

Jan Kovář
21.09.2021
Plzeň

Výborná zpráva – po roce jsme opět rozjeli regionální tréninky v Plzeňském a Karlovarském kraji. V úzké součinnosti s GTM jednotlivých krajů a okresů jsme připravili témata pro regionální tréninky a v pondělí 6.9.2021 jsme odtrénovali první tréninky v Sušici, Domažlicích, Tachově, Losiné, Horní Bříze, Rokycanech a 13.9. v Sokolově.

Cílem úvodních tréninků je opět nabídnout širokému spektru hráčů kvalitní tréninkový obsah. Na podzim jsou tréninky zaměřené pro hráče a hráčky ročníku 2009 a 2010. Tréninky řídí GTM jednotlivých okresů společně s trenéry Regionální Fotbalové akademie Plzeňského a Karlovarského kraje za aktivní účasti trenérů z klubů. Hlavním tématem pro podzimní blok regionálních tréninků je zdokonalování přihrávek, jednoduché kombinace, a to vše aplikovat v maximální míře do malých forem her. Tento tréninkový obsah jsme zvolili s ohledem na průběh loňské sezóny, kdy jsme její značnou část věnovali v individuálních trénincích herní činnosti jednotlivce.

Úvodní regionální tréninky probíhali ve výborné atmosféře, kdy se hráči společně s trenéry bavili fotbalem a zároveň s zdokonalovali v přihrávkách a herních kombinacích.

TRÉNINKOVÁ MÍSTA + KONTAKTY

TRÉNINKY KE STAŽENÍ

21.9.2021 Vítězslav Hejret

„Akademie nastavují trend výchovy fotbalové mládeže u nás.“

Karel Poborský, vedoucí RFA FAČR

Více o akademiích

Partneři

Puma FTVS UK Středisko praktické psychologie s.r.o. XPS