Nominace do 4. kola výběru

Nominace do 4. kola výběru

Mojmír Fryčák
14.05.2021
Olomouc

V tomto týdnu se nám opět do Olomouce sjeli hráči z celého Olomouckého kraje, kteří byli odhodláni se porvat o své místo v olomoucké regionálce na další dva roky.

Kompletní výběr nám potvrdil očekávané a to, že jdeme opravdu do finále. Téměř všichni kluci nám předvedli, že byli v nominaci právem, fotbal hrát opravdu umějí a v případě, že na sobě budou pracovat, je může čekat skvělá budoucnost.

Nicméně proces výběru je těžký a nemilosrdný a realizační tým tak opět musel soubor o něco zúžit. Níže tak uvádíme 36 hráčů, které čeká v příštím týdnu další výběrové kolo.

Všem zúčastněným klukům i rodičům mockrát děkujeme za spolupráci, držíme palce v dalším fotbalovém vývoji a těšíme se na další setkání, protože jak jsme během výběrového kempu avizovali, určitě vás budeme sledovat i dále!

Nominace:

  1. Štěpán Hruban – SK Sigma Olomouc
  2. Matěj Kollár – 1.HFK Olomouc
  3. Alexandr Wiedermann – SK Uničov
  4. Antonín Špunda – SK Sigma Olomouc
  5. Maxmilián Ježek – FK Šumperk
  6. Patrik Lakomý – FK Šumperk
  7. Jonáš Hruška – FK Šumperk
  8. Jakub Nízký – Sulko Zábřeh
  9. Massimo Caprioli – 1.HFK Olomouc
  10. Michal Eis – 1.HFK Olomouc
  11. Alexandr Horák – 1.HFK Olomouc
  12. Adam Šuba – 1.HFK Olomouc
  13. Kiril Pořízka – 1.SK Prostějov
  14. Filip Robeš – 1. SK Prostějov
  15. Štěpán Saulich – 1.SK Prostějov
  16. Štěpán Hrdlička – 1.SK Prostějov
  17. Patrik Muller – 1.SK Prostějov
  18. Tobiáš Ochman – 1.SK Prostějov
  19. Adam Buček – Hanácká Slavia Kroměříž
  20. David Pavlištík – SK Sigma Olomouc
  21. Dominik Pazdera – SK Sigma Olomouc
  22. Victor Kenneth Riedl – SK Sigma Olomouc
  23. Michal Hloušek – SK Sigma Olomouc
  24. Marek Křiklava – SK Sigma Olomouc
  25. Kryštof Skácel – SK Sigma Olomouc
  26. Marek Di Cuia – SK Sigma Olomouc
  27. Samuel Chytil – SK Sigma Olomouc
  28. David Bušina – SK Sigma Olomouc
  29. Filip Capka – SK Sigma Olomouc
  30. Šimon Doležel – SK Sigma Olomouc
  31. Tomáš Hilbert – SK Sigma Olomouc
  32. Maxim Horák – SK Sigma Olomouc
  33. Radim Kaštyl – SK Sigma Olomouc
  34. Radek Kocourek – SK Sigma Olomouc
  35. Lukáš Vaněk – SK Sigma Olomouc
  36. Michael Vyroubal – SK Sigma Olomouc

„Akademie nastavují trend výchovy fotbalové mládeže u nás.“

Karel Poborský, vedoucí RFA FAČR

Více o akademiích

Partneři

Puma FTVS UK Středisko praktické psychologie s.r.o. XPS