Nominace do 2. kola výběrových tréninků

Nominace do 2. kola výběrových tréninků

Mojmír Fryčák
03.05.2021
Olomouc

V pátek 30. dubna a v sobotu 1. května se nám po dlouhých týdnech očekávání a vymýšlení podařilo uspořádat 1. kolo výběrových tréninků do Regionální fotbalové akademie Olomouckého kraje!

Na umělém povrchu své výkony realizačnímu týmu akademie předvedlo téměř 60 kluků, kteří byli trenéry sledováni během podzimních regionálních tréninků, klubových tréninků, byli nám doporučeni svými kluby či trenéry anebo nám vyjádřili svůj zájem o působení v Regionální fotbalové akademii Olomouckého kraje.

Všem hráčům i rodičům velice děkujeme, že za námi vážili cestu a za předvedené výkony! Věříme, že si kluci trénink užili a ikdyž třeba do dalšího kola výběru neprošli, doufáme, že budou nadále pokračovat ve fotbalovém snažení a ve sportu, který je baví. Protože cesta do RFA Olomouckého kraje se tímto určitě neuzavírá!

Zde uvádíme seznam hráčů nominovaných do 2. kola výběrových tréninků:

  1. Štěpán Hruban – SK Sigma Olomouc
  2. Jiří Urban – FK Šumperk
  3. Matěj Kollár – 1.HFK Olomouc
  4. Alexandr Wiedermann – SK Uničov
  5. Ondřej Možný – Sulko Zábřeh
  6. Antonín Špunda – SK Sigma Olomouc
  7. Lukáš Vencálek – FK Jeseník
  8. Filip McMunn – SK Hranice
  9. Martin Hanzelka – SK Hranice
  10. Matyáš Schenk – Viktoria Přerov
  11. Jáchym Schenk – Viktoria Přerov
  12. Jan Boháč – Viktoria Přerov
  13. Maxmilián Ježek – FK Šumperk
  14. Patrik Lakomý – FK Šumperk
  15. Jonáš Hruška – FK Šumperk
  16. Jakub Nízký – Sulko Zábřeh
  17. Massimo Caprioli – 1.HFK Olomouc
  18. Jakub Hájek – 1.HFK Olomouc
  19. Alexandr Horák – 1.HFK Olomouc
  20. Dominik Kunc – SK Uničov
  21. Kiril Pořízka – 1.SK Prostějov
  22. Štěpán Saulich – 1.SK Prostějov
  23. Štěpán Hrdlička – 1.SK Prostějov
  24. Ondřej Sasín – 1.SK Prostějov
  25. Patrick Muller – 1.SK Prostějov
  26. Tobiáš Ochman – 1.SK Prostějov
  27. Adam Buček – SK Hanácká Slavia Kroměříž
  28. Vratislav Švejcar – SK Hanácká Slavia Kroměříž
  29. David Pavlištík – SK Sigma Olomouc
  30. Dominik Pazdera – SK Sigma Olomouc
  31. Victor Kenneth Riedl – SK Sigma Olomouc
  32. Michal Hloušek – SK Sigma Olomouc
  33. Marek Křiklava – SK Sigma Olomouc
  34. Kryštof Skácel – SK Sigma Olomouc
  35. Marek Di Cuia – SK Sigma Olomouc
  36. Samuel Chytil – SK Sigma Olomouc
  37. David Bušina – SK Sigma Olomouc
  38. Filip Capka – SK Sigma Olomouc
  39. Šimon Doležel – SK Sigma Olomouc
  40. Tomáš Hilbert – SK Sigma Olomouc
  41. Maxim Horák – SK Sigma Olomouc
  42. Radim Kaštyl – SK Sigma Olomouc
  43. Radek Kocourek – SK Sigma Olomouc
  44. Lukáš Vaněk – SK Sigma Olomouc
  45. Michael Vyroubal – SK Sigma Olomouc
  46. Martin Látal – FK Jeseník
  47. Michal Eis – 1.HFK Olomouc
  48. Adam Šuba – 1.HFK Olomouc

Zúčastněným ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další setkání!

„Akademie nastavují trend výchovy fotbalové mládeže u nás.“

Karel Poborský, vedoucí RFA FAČR

Více o akademiích

Partneři

Puma FTVS UK Středisko praktické psychologie s.r.o. XPS